Dla cudzoziemców

Od 2003 roku świadczymy usługi prawne dla cudzoziemców, a nasz zespół tworzą adwokaci o wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu spraw z zakresu prawa imigracyjnego i prawa administracyjnego. Dlatego nasi Klienci otrzymują rzetelne i profesjonalne wsparcie oraz rozwiązanie ich problemów takich jak zezwolenia na pracę, legalizacja pobytu, obywatelstwo, sporządzanie umów.

Prowadzimy zarówno sprawy osób indywidualnych, jak i doradzamy firmom prowadzonym przez cudzoziemców. Świadczymy również pomoc prawną dla polskich firm, zatrudniających obywateli innych państw. W zależności od problemów, z jakim zwracają się do nas Klienci, reprezentujemy ich przed właściwymi wojewodami, Szefem Urzędu do Spraw Cudzoziemców oraz Ministrem Spraw Wewnętrznych.

Jesteśmy adwokatami, co uprawnia nas do sporządzania i wnoszenia skarg do sądów administracyjnych oraz skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego, a w ich następstwie, działania w imieniu naszych mocodawców przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Współpracujemy z zaufanym zespołem tłumaczy, którzy gwarantują dyskrecję i pełne zrozumienie spraw naszych Klientów.

Dowiedz się więcej
wróć do: STRONY GŁÓWNEJ